• Wpisów: 383
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 23:20
  • Licznik odwiedzin: 22 597 / 2134 dni
 
zacne1d
 
Lena Smith  - ma 20 lat. Pochodzi z Doncaster, jej tata dostał lepszą posadę w Nowym Jorku, więc się tam przeprowadzili kiedy miała 13 lat. Jej najlepszym przyjacielem był Louis Tomlinson, ale ich drogi się rozeszły i nie mają ze sobą kontaktu. W związku z tym zamknęła się w sobie. W NY nikt nie wie, że go zna, bo bardzo długo po przeprowadzce cierpiała dlatego woli o tym nikomu nie mówić. On jedyny wiedział, znał jej wszystkie sekrety, przemyślenia. Mieszkali obok siebie, zawsze siedzieli w jednej ławce, byli nierozłączni. Obecnie przeprowadziła się  do Londynu zostawiając w Nowym Jorku swoich rodziców. Marząca o byciu sławnym fotografem. Jak na razie pracuje jako fotograf w jednym z najlepszych studiów fotograficznych w Londynie. Jej przyjaciółką jest Kim, wynajmują razem mieszkanie w dość bogatej okolicy. Jest raczej osobą mało spontaniczną, odkąd wyjechała z rodzinnego miasta zmieniła się. Nie przepada za alkoholem, narkotykami. Utrata najlepszego przyjaciela jakim był dla niej Louis bardzo ją dobiła. Unika wywiadów czy jakichkolwiek wiadomości o zespole przyjaciela, bo wszystkie wspomnienia wracają.  Kto wie ..może powrót do UK wywróci jej życie do góry nogami ?


Kim  Williams - ma 20 lat. Uważa Lenę za swoją najlepszą przyjaciółkę. Uwielbia One Direction. Jej ulubieńcem jest Niall.  Pochodzi z Nowego Jorku. Poznały się z Leną w szkole. Przeprowadziła się do Londynu, gdyż zawsze o tym marzyła, ale też ma nadzieję, że spotka kogoś z 1D. To ona namówiła Lenę do przeprowadzki. Uwielbia sobie popić, kocha chodzić na różne imprezy. Jest spontaniczna, nie lubi planować różnych rzeczy ' Co ma być, to będzie '.  Zdarza jej się brać narkotyki, ale bardzo rzadko. Jak jej brakuje pieniędzy dorabia u wujka w kawiarni w Londynie. Chciałaby być profesjonalną fryzjerką.Louis Tomlinson (20lat), Harry Styles(19lat), Niall Horan(20lat), Zayn Malik(20lat) i Liam Payne(20lat)  :D ( ich chyba nie muszę opisywać ;)


Perrie Edwards - (20lat)  dziewczyna Zayn'aDanielle Peazer - (25lat) dziewczyna Liam'a


-----------------------------------------
Uwaga ! w imaginie wystepuje Danielle Peazer ( BYLA dziewczyna Liam'a ) ale w moim imagifie jest jego dziewczyna ;) Porlog bedzie za kilka min ;)+ sorry , ze dodalam bezzdj bohaterow ;]

Nie możesz dodać komentarza.